מלווים ברמה גבוהה חושפים מה הלקוחות שלהם רוצים

יש הרבה מלווים ברמה גבוהה שנמצאים בתעשייה הרבה שנים, ושישנו הרבה גברים שונים כדי שהם יודעים בדיוק מה ג’נטלמנים באמת רוצים. לכן, אנו מקווים שתיהנו מהסודות הבאים שעובדי מין גילו לגבי מה שגברים רוצים מהם.

גווינת’ מונטנגרו היא אישה יפה שעבדה כמלווה במשך יותר מ-10 שנים. בכל הזמן הזה היא שכבה עם המון גברים בכל הגילאים ועם אישיות שונה. גווינת למעשה כתבה ספר על הניסיון הארוך שלה בתעשיית המין, בו חשפה את הדברים המפתיעים שג’נטלמנים ישלמו עליהם. הספר שלה נקרא ”להצליח כלכלית בתעשיית המין”, והיא אמרה שבמקרים רבים גברים אפילו לא רוצים סקס ממלווה, מה שבוודאי די מפתיע עבור אנשים רבים. למה גברים רואים ליווי אז? ובכן, בגלל שהם צריכים מישהו לדבר איתו על הדברים והבעיות האינטימיות שלהם, או בגלל שהם סובלים.

במהלך התקופה שהיא הייתה בתעשייה, הדבר החשוב ביותר ללקוחותיה היה ה”תחושה של צורך וגם רצוי”. גברים מאוד אוהבים להיות מבוקשים מאוד על ידי אישה חרמנית מאוד, וזו הפנטזיה האולטימטיבית שלהם. נערת ליווי היבט חיוני, ללא קשר לאקט המיני שאתה עושה בפועל. אם את כאישה נראית כאילו את רוצה אותו רע ואת נהנית ממנו מאוד, אז זה בהחלט יגרום לגבר להשתגע. בספר, המלווה לשעבר גם הזכיר את העובדה שהרבה בנות בתעשיית המין מנסות ”להתעלות” על נשים אחרות עם מעשים או טכניקות שהן משתמשות בהן, אך יש להימנע מכך. למה גברים הולכים לליווי ? יש גם סיבות אחרות. אולי הם לא קיימו יחסי מין כבר זמן מה ואין להם בן זוג,

בעוד נשים רבות חושבות שגברים אוהבים ציצים גדולים, מלווים חושפים את העובדה שזה לא נכון, מכיוון שרבות מהן אוהבות את התחושה של ציצים קטנים אמיתיים. אחד המיתוסים הגדולים ביותר הוא העובדה שג’נטלמנים רוצים נשים צעירות יותר. בתעשייה זו, נשים יכולות להצליח בכל גיל, שכן יש הרבה גברים שרוצים לחוות סקס עם נשים בוגרות ואפילו עם כאלה שנמצאות בשנות ה-50 או ה-60 לחייהן. כיום, יש כל כך הרבה סוכנויות ליווי, שלא יהיה קשה מדי למצוא אחת ולבחור בחורה מושכת לבלות איתה. בבריטניה, אחת מספריות הליווי האמינות והפופולריות ביותר היא uEscort. כאן, יש לך אפשרות לבחור בין עובדי מין שונים בכל הגילאים, עם אופי ואישיות שונים, כמו גם לאומים. אם נחזור לספר שגווינת’ כתבה, חשוב לדעת שהיא כתבה אותו על מנת להעצים נשים בכל העולם שרוצות להיות מלוות וללמד אותן איך לשרוד ברגע שהן בתעשיית המין.

מדים שגורמים להם להיראות כמו שוטרים ונוהגים באופנועי משטרה מדומים. ובכן, הנה כמה אפשרויות:

הם עשויים להיות שוטרים, אם העיר תוכל לחסוך מזמנם;
הם עשויים להיות קציני שלום שאוספים מעט כסף נוסף ביום החופש שלהם; אוֹ
הם עשויים להיות כבאים מחוץ לתפקיד שמרוויחים כסף נוסף.

מצד שני, רוכבי אופנועים אלו עשויים להיות מלווי הלוויה במשרה מלאה, ולא קציני שלום כלל. עוזרי שירות הלוויה מקצועיים כאלה מציגים בדרך כלל חמלה, מיומנות וידע ממדרגה ראשונה על מה שנדרש כדי לשמור על מסע הלוויה יחד ולנוע בבטחה בתנועה הצפופה של מטרופולין. הם גם האנשים שמחלקים את מדבקות ההלוויה למכוניות שהורשו להיות בתהלוכה לאחר טקס ההלוויה.

נקודה אחת שיש לקחת בחשבון היא, אם גב מדבקת הלוויה מכיל מילים שגויות באיות גרועות או שגויות בעליל בתיאור החוק החל במדינה, זה עשוי להיות אינדיקציה טובה גם לאיכות אנשי הליווי שהם שוכרים. (חוסר תשומת לב רשלנית לפרטים.) אולי סיבה מספקת עבור אלה שבתהלוכה לא להשתמש בשירותיו של בית המתים המסוים, כאשר מתעורר צורך במשפחותיהם שלהם.

מלווי הלוויה מוסמכים

למרבה המזל, חלק משירותי ליווי הלוויה, כגון ליווי הלוויה של גולדן גייט באזור מפרץ סן פרנסיסקו, מבטיחים שהמלווים המאומנים שלהם יהיו מוסמכים ואדיבים, ויתנהגו בצורה מכובדת. עם זאת, נראה שלאחוז מצער של מלווי הלוויה אחרים יש שבב על הכתפיים, וזה יכול להופיע בהתנהגות לא מקצועית. האנשים האלה הם נהגים גסים וזעומים, מקללים ומטרידים שהם חלק ממסע הלוויה, ונהגים רגילים מפחידים שסוטים בדרכם.

בתקופה שבה בני משפחה וחברים אבלים על אובדן של אדם אהוב, האנשים האחרונים שהם צריכים לפגוש בדרך לבית הקברות הם נושרים בעלי פה, לכאורה, מאקדמיה לשוטרים. אנשים כאלה מתענגים על ההזדמנות שלהם להזמין אנשים אחרים, ויתכן מאוד שנכשלו במיון הפסיכולוגי הנדרש לאקדמיה מלכתחילה.